ייצור מיקסר לתעשיות

על ייצור מיקסר לתעשיות ומכונות תעשייתיות בכלל

במהלך ייצור מיקסר לתעשיות יש להגדיר תחילה את הפרמטרים מרכזיים לשם המשך התכנון. ייצור מיקסר לתעשיות צריך לקחת בחשבון את מקור הכוח של המכונה, האם היא חשמלית, מנוע בעירה, מנגנון הידראולי וכדומה. מכונות מורכבות יכולת לכלול מספר מקורות כוח כמו גם מקור כוח נוסף בתור גיבוי.

תעשיית המזון

מיקסר תעשייתי נועד לשם ביצוע תהליכי ערבול רציפים. מכונת מיקסר תעשייתי נדרשת, בין היתר גם בתעשיית המזון והקונדיטוריה. מכונת מיקסר תעשייתי צריכה להיות בעלת מבנה חזק, על מנת לעמוד בעומסי עבודה גבוהים ובשימוש לזמן ממושך. מלבד חומרי הגלם החזקים הנדרשים עבור מיקסר תעשייתי, במהלך ייצור מיקסר לתעשיות יש להתאים את רמת המתח הגבוה של המיקסר, על מנת להבטיח תפוקה טובה, תוך צריכה נמוכה של אנרגיה.

תכנון וייצור מכונות

ייצור מכונות לתעשיית המזון יכול להיות חלק מייצור סדרתי או במהלך פיתוח ייעודי של מכונה מסוימת. תכנון, בנייה וייצור הינם שלבים שונים בבניית מכונות לכל התעשיות כולל בתעשיית המזון. כאשר דרך הייצור התעשייתי אינו מוכר או שיש בעייתיות בשיטה מסוימת ומחפשים שיטה חדשה, אזי יש לתכנן ולפתח מכונה ספציפית לצרכים המיוחדים. כאשר השימוש התעשייתי כבר מוכר, ייצור מכונות לתעשיית המזון יכול להיות סדרתי וניתן לבצע ייצור המוני יותר על מנת למכור בכמויות משמעותיות.

סוג הטכנולוגיה והתעשיות השונות

בתהליך ייצור מכונות לתעשייה יש להגדיר גם את קצב העבודה המתוכנן של המכונה ואת סוג הטכנולוגיה שסדרת מכונות לתעשייה תופעל באמצעותה. דוגמאות לסוגי טכנולוגיות שונות ניתן לציין, ריתוך, אריזה, עיבוד בלחץ, הרכבה  ועיבוד שבבי. יש לתכנן את האופן שהמכונה תופעל, על ידי מה היא תופעל, כמות הזמן שהיא אמורה לעבוד באופן רציף או במשמרות. בנוסף יש להתאים את רמת הדיוק שנדרשת מהמכונה בסוג העבודה המיועד.

ייצור מכונות לתעשיית המזון עם אנשי מקצוע מנוסים

אם אתם מתעניינים באפשרות של קבלת שירות עבור ייצור מיקסר לתעשיות, כדאי לכם להתייעץ עם רים פתרונות לתעשייה. לחברה ניסיון בייצור מכונות לתעשייה החל משלב התכנון והביצוע, שלב הייצור של המכונה ועד להכנסתה לשימוש בפועל. רים פתרונות לתעשייה מתמחים בהתאמת המכונות לצרכים של הלקוחות. החברה יכולה לספק ייעוץ ותכנון ראשוני או ללוות פרויקטים מורכבים לכל אורכם עד להשקתם.

צרו איתנו קשר
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.