הקמת מפעלים חדשים

מה חשוב לקראת הקמת מפעלים חדשים

הקמת מפעלים חדשים דורש תכנון רב והליכים בירוקרטים לא פשוטים. במהלך הקמת מפעלים חדשים יש לתכנן ולבנות כל המכונות הדרושות לשם תפקוד מיטבי של המפעל. במהלך הקמת המפעל ניתן לרכוש מכונות חדשות שתפקידן ידוע או לחסוך בעלויות ולקנות את המכונות התעשייתיות יד שניה. במקרים מסוימים יש לפתח מכונות במיוחד, עבור המפעל הספציפי, דבר שיכול להעלות את העלויות של הקמת מפעלים חדשים במידה רבה.

ייצור מזון בהתאם לתקנות

במהלך הקמת מפעל מזון יש לוודא שאין התנגשויות ביצועיות או תכנוניות בין דרישות איכות הסביבה והכבאות לבין תקנות משרד הבריאות וגורמים רגולטורים אחרים. עוד טרם הקמת מפעל מזון יש לבצע בדיקה מקדימה לגבי מיקום וגודל המפעל המתוכנן, כמו גם, גודל המכונות התעשייתיות שאמורות להיכנס בו. יש לוודא שהשטח התפעולי נכון מבחינה תכנונית לשם עבודה ארגונומית ויעילה. במהלך הקמת מפעל תעשייתי בתחום המזון על המתכננים לקחת בחשבון את התקנות השונות בנוגע לתנאים התברואיים בייצור מזון. התכנון צריך לכלול זרימת עבודה חלקה תוך אספקת אור ואוורור. חובה לקחת בחשבון את מערכות הניקוז ומיקומם בהתאם למכונות השונות והחיבור להפרדת השומנים וטיהור השפכים.

מכונות מורכבות לפעולות רבות

כשמדובר על הקמת מפעל בטון יש צורך במגוון של מכונות תעשייתיות. ניתן לחלק מכונות לתעשייה בהתאם לרמת האוטומציה בפעולתן. מכונות פשוטות לביצוע מספר קטן של פעולות ניתן להפעיל גם באופן ידני. רמת הפיקוד של מכונה כזו תהיה מינימלית או אפסית. לעומת זאת מכונות המיועדות לביצוע מספר רב של פעולות מורכבות, רמת הפיקוד האוטומטית תהיה גבוהה עם התערבות מינימלית של הפועל ברצף הפעולות. בנוסף במהלך הקמת מפעל תעשייתי ניתן לחלק את סוגי המכונות, בהתאם לתעשייה בהם הם פועלים. לדוגמא, תעשיית הפלסטיק, תעשיית הבטון ותעשיית המזון.

ייצור מכונות לתעשיית המזון עם אנשי מקצוע מנוסים

אם אתם מתעניינים באפשרות של הקמת מפעלים חדשים או שאתם זקוקים למידע נוסף לגבי, ההליכים המעורבים עם הקמת מפעל בטון כדאי לכם להתייעץ עם חברת רים פתרונות לתעשייה. לחברה ניסיון בייצור מכונות לתעשייה החל משלב התכנון והביצוע, שלב הייצור של המכונה והכנסתה לשימוש בפועל. בחברת רים פתרונות לתעשייה מתמחים בהתאמת המכונות לצרכים של הלקוחות. החברה יכולה לספק ייעוץ ותכנון ראשוני או ללוות פרויקטים לכל אורכם עד להשקתם.
 

צרו איתנו קשר
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.