מכונות אריזה למפעלים

על מכונות אריזה למפעלים

מכונות אריזה למפעלים הן חלק בלתי נפרד מהציוד הנדרש במפעלים ממגוון תעשיות שונות. מכונות אריזה למפעלים צריכות להיות מותאמות למוצרים המיוצרים. ישנם מגוון של מכונות מוכנות לצרכים תעשייתיים שונים ומכונות הניתנות להתאמה מודולרית לצרכי המפעל. הביקוש עבור מכונות אריזה למפעלים קיים בתעשיית המזון והאוכל, תעשיית ייצור מוצרי צריכה ועוד.

שלבים מובנים בתהליך האריזה

מכונות אריזה אנכיות חשובות לאורך הייצור כולו על מנת להכין את המוצר הצרכני ללקוח כמוצר מוגמר ומוכן לשיווק. במהלך ייצור מכונות אריזה אנכיות יש לקחת בחשבון את הטענת המוצר וההכנה שלו לקראת הכנסתו למכונת האריזה. יש לתכנן את כל השלבים של העברת המוצרים לתוך מכונות אריזה אנכיות ואת מנגנון הביצוע של פעולת האריזה עצמה במכונת האריזה. גם את אופן פריקת המוצר מהמכונה ואריזתו הסופית לשיווק והפצה יש לקחת בחשבון במהלך התכנון.

רמות אוטומציה שונות בתעשייה

ניתן לחלק מכונות לתעשייה בהתאם לרמת האוטומציה בפעולתן. מכונות פשוטות לביצוע מספר קטן של פעולות ניתן להפעיל גם באופן ידני. רמת הפיקוד של מכונה כזו תהיה מינימלית או אפסית. לעומת זאת מכונות המיועדות לביצוע מספר רב של פעולות מורכבות, רמת הפיקוד האוטומטית תהיה גבוהה, עם התערבות מינימלית של הפועל ברצף הפעולות. בנוסף ניתן לחלק את סוגי המכונות בהתאם לתעשייה בהם הם פועלים. לדוגמא, תעשיית הפלסטיק, תעשיית הדפוס ותעשיית המזון.

לגבי אוטומט מלא או חצי אוטומט

כאשר מדובר על ייצור מכונות אריזה אנכיות יש להבחין בסוג האריזות הדרוש. פעולות אריזה פשוטות יחסית ניתן להסתפק בפתרון של מכונות אריזה חצי אוטומטיות. כאשר מכונות אריזה למפעלים צריכות לשמש לפעולות אריזה מורכבות כמו, מילוי, סגירה, שטיפה, בקבוק, שימור המוצר או שטיפתו, יש צורך במכונות אוטומטיות עם מערכות בקרה.

ייצור מכונות אריזה למפעלים עם אנשי מקצוע מנוסים

אם אתם מתעניינים באפשרות של הקמת מפעלים חדשים או שאתם זקוקים למידע נוסף לגבי, מכונות אריזה חצי אוטומטיות, כדאי לכם להתייעץ עם חברת רים פתרונות לתעשייה. לחברה ניסיון בייצור מכונות לתעשייה החל משלב התכנון והביצוע, שלב הייצור של המכונה והכנסתה לשימוש בפועל. בחברת רים פתרונות לתעשייה מתמחים בהתאמת המכונות לצרכים של הלקוחות. החברה יכולה לספק ייעוץ ותכנון ראשוני או ללוות פרויקטים לכל אורכם עד להשקתם.

צרו איתנו קשר
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.