מכונות לייצור פתיתי קרח

אם אתם מנהלים בית קפה או מסעדה, גן אירועים או אפילו קצביה, אתם תזדקקו מן הסתם לכמויות קרח גדולות. הדרך להשיג את כמויות הקרח הללו היא על ידי מכונה לייצור קרח.

ישנם סוגים שונים של מכונות לייצור קרח כאשר כל אחת מהן מציעה את אפשרות הייצור השונה של כמויות הקרח בכל יום. ברור שבכל בית עסק יש לבחור את המוצר הכי מתאים בהתאם לרמת הצריכה ולכמות הקרח הנדרשת.

 

מכונות לייצור פתיתי קרח בהתאם לצרכים שלכם

 

חשוב לשים לב לאפשרויות של המכונות לייצור קרח כאשר יש את המכונות שמייצרות עד כעשרים ק"ג קרח ליממה ויש מכונות קרח תעשייתיות שהן המכונות שמייצרות אפילו 2 טון קרח ליום. ברור שזה תלוי מאוד בסוג העסק, בכמות הקרח הדרושה וכמובן במקום שיש לבית העסק לצורך העמדת המכונה המיועדת להכנת הקרח.

 

אם התייחסנו לנושא של הגודל והממדים של המכונה להכנת קרח, חשוב לציין שיש מכונות קרח תעשייתיות או סתם כך מכונות קרח שמסוגלות לייצור כמויות גדולות מאוד של קרח כאשר הן פועלות בעזרת מעגל מים סגור ועל כן הנפחים של המכונות הללו תהיינה קטנות יותר, זאת למרות שגם למכונות הללו יש את האפשרות לייצר כמות עצומה של קרח ליממה.

 

שירות ואחריות לאורך זמן

 

בכל מכונה או מכשיר יקר שאתם קונים, אתם צריכים את השירות ואת האחריות שילוו אתכם לאורך כל הדרך.

מכונות לייצור פתיתי קרח אינן שונות. המכונות הללו אמנם איכותיות מאוד ברוב המקרים אך למרות זאת קורה לא פעם ומתעוררות תקלות שונות בפעילות המכונה. או אז חשוב מאוד שללקוח תהיה כתובת טובה לפנות אליה לצורך הטיפול בתקלה.

חברה אמינה לא תשאיר את הלקוח בלי שירות ולמעשה בכל תקופת האחריות הוא יוכל ליהנות מתיקונים בהתאם לצורך.

 

מכונות לייצור פתיתי קרח עם שירות מושלם
 

מעבר לאחריות, השירות ימשיך ללוות את הלקוח גם אחר תקופת האחריות. כך שאם תתעורר בעיה, עדיין תהיה החברה שמכירה את המכונה ויודעת איך יש לגשת אליה ולטפל בה.

 

מסיבה זו אנחנו ממליצים ללכת תמיד על מוצר אמין מבית טוב. כי רק זו הערובה לכך שהמכונה אכן תשרת את הלקוח לאורך זמן ביעילות ובשלמות.

 

צרו איתנו קשר
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.