רים פתרונות לתעשיה - תחומי התמחות

תכנון מכונות על פי דרישה

תכנון המכונה מתבצע בשיתוף פעולה עם הלקוח והתאמה לצרכי הלקוח. בתכנון מכונות אנו לוקחים בחשבון את כלל הפרמטרים והתנאים העומדים לרשות לקוחותינו. ההתאמה לקראת תכנון נעשית בהתאם לצרכים, גודל המפעל, עובדים, מוצרים ועוד. כל זאת תוך ייעוץ מתוך ניסיון וידע במכונות לתעשייה.

אפיון ותכנון מוצר

לרים התמחות בפיתוח מוצרים עם ניסיון רב שנצבר עם השנים ובתחומים רחבים בתעשייה בארץ ובחו"ל. אנו מספקים ליווי וייעוץ החל משלב הרעיון והאפיון ועד לתכנון המוצר ושלבי הפיתוח שלו. כל זאת תוך שילוב של רצון הלקוחות שלנו, הניסיון והידע שלנו.

ייעוץ וליווי בתעשיה

אנו מספקים שירותי ייעוץ וליווי בטווח הקצר והארוך. שלב הייעוץ מתבסס על בחינה של המצב הקיים ובדיקת אפשרויות ייעול ושיפור בכלל התחומים: ייצור, מיכון, עובדים, תפוקה ועוד. לאחר הייעוץ ומתן פתרונות, אנו מספקים ליווי מקצועי לאורך התהליך על מנת להבטיח הגעה לתוצאות מיטביות ובהתאם ליעדים שהוגדרו.

קשרי משקיעים לתעשיה

רים יוצרת חיבורים עסקיים ומקצועיים בעלי התאמה ופוטנציאל התייעלות גבוה. אנחנו לוקחים בחשבון את הצרכים של התעשיין ושל המשקיע ויוצרים התאמה שתשרת נאמנה את הצדדים. חשוב לנו ליצור חיבורים שיובילו לפיתוח משמעותי, יציבות ועשייה. העבודה המשותפת והחיבורים שלנו עם משקיעים ותעשיינים מרחבי העולם, מספקת לנו יכולת התאמה מיטבית ויצירת יציבות.

שיפור קווי ייצור קיימים

שדרוג מפעלים וקווי ייצור קיימים נעשה בהתאם לצורך ולרצון לשיפור וייעול תהליכים. אנו שואפים להגיע ביחד איתכם לתוצאות ולמיקסום הפוטנציאל של קו הייצור שלכם. לאורך התהליך ובחינת המצב הקיים, נעשים שינויים בהתאם לצורך, שיפוץ, אחזקה, ייעול תהליכים וכמובן שיפור זמני הביצוע.

רכישת מפעלים מכינוס

במצבים של מפעלים בכינוס. אנו פועלים ליצירת חיבור עם משקיעים פוטנציאלים ורכישת המפעל. יצירת תהליך עבודה מוגדר, תוך מטרה ברורה להשבחת המפעל, למעבר למפעל יעיל ורווחי עם תוכנית ודרך נכונות. לאורך התהליך תוך מתן ייעוץ וליווי, אנו שואפים להגיע לתוצאות שיבטיחו עתיד שונה למפעל הקיים ומתווה ברור ליציבות.

הפעלת מהנדסים

ברים אנו מפעילים מערך מהנדסים לתהליכים קצרים וארוכים. אנו דואגים לספק את בעלי המקצוע והמהנדסים הטובים ביותר להקמת מפעלים, שיפור מפעלים וקווי ייצור קיימים וכן עבודות תשתית, שיפוץ והקמה. כלל העבודות הנדרשות במפעל, תחת בקרה ופיקוח צמודים לאורך כל התהליך ועד להשלמת הביצוע.

בנית תכנית עסקית

רים מספקת שירות בניית תכנית עסקית וחיזוי עתידי להכנסה או תפוקה. בניית תוכנית עסקית מקדימה להשקעה בתעשייה, על מנת לבדוק כדאיות כלכלית ולמנוע השקעות שב. בניית התכנית מאפשרת התאמה מראש של תכנון תהליכי עתידי, תוך בחינת כלל הפרמטרים והתנאים העומדים לרשות לקוחותינו, מאפשרת יציבות וביטחון וחוסכת הוצאות מיותרות והשקעות ללא יכולת החזר.

שיפור קצב הייצור

אחת המטרות הברור של מפעלים קיימים ומפעלים חדשים היא להביא למצב של קצב ייצור מקסימלי תוך הקפדה על איכות, תנאים ותהליך הייצור. אנחנו מספקים ייעוץ לייעול תהליכים ומכשור תוך ליווי צמוד, הקמה ותכנון התהליך. שיפור קצב הייצור בתנאים משתנים: על ידי מיכון מותאם אישית, ייעוץ נכון לשיפור תהליכי היצור, בחינת התנהלות עובדים בפס הייצור, תכנון מערך ייצור, התאמת קצב ייצור למוצר ועוד.

רים פתרונות לתעשיה - תחומי התמחות

רים מציעה מגוון של פתרונות לתעשייה בתחומים שונים, לשלבים שונים של הקמה או ייצור וכן לפעילות שוטפת של מפעלים. אנו מציעים שירות מקיף וליווי בהתאם לצרכי הלקוח ולפרמטרים שהציב בפנינו.

כחלק מפועלנו, אנו שותפים בהקמת מפעלים ובשיפור מפעלים וקווי יצור קיימים. תהליך העבודה מתחיל כבר משלב הרעיון והפיתוח הכללי, דרך בניית מתווה ותכנית עסקית, פיתוח מוצרים ועד לשלבי העבודה והיצור בפועל.
כחלק מתהליכי ההקמה או השיפוץ, אנו מספקים שירותי תכנון המפעל אדריכלית, תכנון הנדסי התאמה למספר עובדים וכמויות ייצור. כולל התאמה לרשויות השונות: משרד הבריאות , משרד החקלאות, רישוי עסקים ורגולציה.

תחומי ההתמחות שלנו כוללים גם ייצור מכונות בהתאמה אישית ללקוח והתאמת מכונות וציוד חדש למפעלים בתעשייה.
חברת רים, מייצרת ומספקת מגוון רחב של ציוד חדש לתעשייה ולמפעלים:
◂מערבלים מכל סוג
◂מכונות מילוי, פיקוק, אריזות ותוויות
◂מיכלים בכל הגדלים, מיכלי נירוסטה 316 מאושרי מזון, דאבל ג'קט וטריפל ג'קט
◂מערכות מים
◂דודי קיטור
◂מערכות לטיפול בשפכים
◂מערכות לחץ אוויר
◂ייצור מכונות בהתאמה אישית

בנוסף לשלבי הייצור וההתקנה, חברת רים מציעה ללקוחותיה שירות לאחר רכישה, מתן ליווי והדרכה צמודים. ייעוץ וליווי בהתאם לצרכי הלקוח, בין אם מדובר בהשקעות לטווח קצר/ ייעוץ חד פעמי ובין אם לטווח הארוך.

רים תסייע לכם להגיע לתפוקה מקסימלית, שיפור הרווחים והיעדים תוך פיתוח תהליכים משמעותיים, ליווי בהקמת קווי יצור וייעוץ שוטף בהתאם לצורך.

צרו איתנו קשר
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.